РЕСУРС БУД ПП
РЕСУРС БУД ПП
Київ, ул. Краснознаменная 34
Фото  1 Портландцемент ПЦ ІІ/Б-Ш-400, навал 114616

Портландцемент ПЦ ІІ/Б-Ш-400, навал

760 грн
Купити
Код 114616
Постачальник РЕСУРС БУД ПП
Сайт постачальника www.cement.ua
Одиниця виміру тонна
Производитель Ивано-Франковск, Каменец-Подольск
Оцінка

Опис

Цемент М 400 з добавкою доменного гранульованого шлаку ПЦ II/Б-Ш-400 мають підвищену водостійкість і корозійну стійкість. У порівнянні з цементом ПЦ II/A-Ш-400 цей цемент відрізняється трохи уповільненим набором міцності при твердінні.

Цемент м 400 даного типу використовується при приготуванні важких і легких бетонів на підприємствах з виробництва збірних бетонних та залізобетонних виробів при застосуванні тепло-вологості обробки: плити покриттів і перекриттів, стінові панелі, елементи несучих конструкцій (колони, балки, ригелі); при зведенні «масивних» монолітних конструкцій всіх видів будівництва. Використовується при виробництві товарних бетонів; а також будівельних розчинів для кам'яних кладок, монтажу будівельних конструкцій, облицювальних і штукатурних робіт. Цемент з добавкою доменного гранульованого шлаку ПЦ II/Б-Ш-400 можна назвати універсальним. З діаграми видно, що показники набору міцності цього цементу знаходяться між показниками шлакопортландцементу та цементу з добавкою шлаку групи А. Тому при правильному використанні хімічних добавок, що регулюють відповідні властивості цементу, ПЦ II/Б-Ш-400 може мати широкий спектр застосування.
Портландцемент з добавкою шлаку ПЦ II/Б-Ш-400 відноситься до категорії нізкотермічних цементів. Підвищений, в порівнянні з цементом ПЦ II/А-Ш-400, зміст шлаку обумовлює знижене тепловиділення, що має велике значення при зведенні масивних бетонних і залізобетонних споруд.

Висновок

Для конструкцій, які піддаються тепловій обробці, необхідно використовувати цементи I і II груп за ефективністю пропарювання. Застосування цементів III групи допускається за наявності відповідних параметрів тепло-вологості обробки. Особливості цементів: - підвищена водостійкість; - підвищена корозійна стійкість; - знижене тепловиділення; - відсутність висолоутворення; - мінімізація об'ємних і усадочних деформацій при бетонуванні масивних конструкцій; - можливість прискореного твердіння з високими показниками по міцності і морозостійкості при застосуванні сучасних пластифікуючих і воздухововлекающих добавок.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції