РЕСУРС БУД ПП
РЕСУРС БУД ПП
Київ, ул. Краснознаменная 34
Фото  1 Розчин вапняний РВ-П8 фасований по 50 кг 114701

Розчин вапняний РВ-П8 фасований по 50 кг

22 грн
Купити
Код 114701
Постачальник РЕСУРС БУД ПП
Сайт постачальника www.cement.ua
Країна виробник Білорусь,Україна
Одиниця виміру 1 мешок
Оцінка

Опис

Розчин вапняний - розчин для будівництва, до складу якого входить вода, вапно і пісок. Вапняний розчин використовують при кладці фундаментів і димарів над дахом. використовується для готування сухих сумішей.

Вапняні розчини для кладки і штукатурки виробляються з суміші гашеного вапна і річкового піску в пропорції від 1:2 до 1:3. Вапняний розчин належним чином змішують до однорідної маси і робочої густоти. Під робочою розуміється така густота, коли розчин не тече по лопаті і разом з тим настільки пластичний, що без особливо великого зусилля вичавлюється з шва кладки. Заповнювачем в вапняних растворахдля кладки є пісок з діаметром зерен не більше 1 мм.

В окремих випадках у вапняний розчин, саме перед самою кладкою або штукатуркою, додають трохи цементу (дивлячись яка марка, але приблизно 1:10). Даний прийом надає вапняному растворубольшую міцність і швидке схвативаніе.В разі коли вапняний розчин використовується разом з цементом, цегла або стіну увляжняют водою. Такий прийом проводиться для того, щоб цегла не вбирав воду з розчину і відбувалося рівномірне схоплювання ізвесткогвого розчину при цьому забезпечити міцність стени.В вапняний розчин приготовлений для стін фундаменту в обов'язковому порядку потрібно добавлятьцемент. Вапняний розчин твердне виключно при контакті з повітрям. У засипання грунтом фундаменті вапняний розчин не твердне.
Норма витрати: При товщині шару 1 мм - 1,2 ... 1,5 кг / кв.м.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції